menu

O nas

Szkoła Jazdy Krzysztof

Ponad 30 lat doświadczenia
Profesjonalna kadra szkoleniowa
Rozbudowana infrastuktura techniczna

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Szkoła Jazdy „KRZYSZTOF” powstała w 1989 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych szkół jazdy w Kielcach. Początkowo ośrodek posiadał tylko jeden pojazd szkoleniowy, umożliwiający szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B. 

Ciągły rozwój i praca z najlepszymi w branży szkolenia pozwoliła nam rozbudować ośrodek.

W czasie trzech dekad działalności mocno inwestowaliśmy w rozwój i specjalizację, zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z niezliczoną liczbą specjalistów z branży szkolenia kandydatów na kierowców.

Przez cały czas inwestujemy w nasze zaplecze szkoleniowe. Obecnie posiadamy sale wykładowe wyposażone w nowoczesny sprzęt, pojazdy szkoleniowe w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy a także własny plac manewrowy, co umożliwia przeprowadzanie kompleksowych szkoleń, przygotowujących do egzaminów państwowych.

Naszą wizją jest dążenie do oferowania najwyższej jakości szkoleń prowadzonych przez profesjonalną kadrę Pracuje z nami wielu instruktorów  wykorzystujących innowacyjne metody nauczania, dbających o to, aby nauka jazdy była przyjemna a efekty szkoleń satysfakcjonowały kursantów.

Obecnie posiadamy kompleksową ofertę szkoleniową kategorii prawa jazdy: A, B, B+E, C, C+E, D, T

W naszej firmie nie ma miejsca na stagnację, jesteśmy nastawieni na poszukiwanie i wdrażanie nowości oraz ulepszeń, dlatego też rozszerzyliśmy swoją ofertę o liczne szkolenia zawodowe: 

Oferujemy usługi na stacjach kontroli pojazdów:

Nie można zapomnieć o naszych działaniach związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Od lat Szkoła Jazdy „Krzysztof” podejmuje szereg działań organizując wszelkiego rodzaju akcje szkoleniowe, prelekcje dla uczestników ruchu drogowego w każdym wieku.

Zyskaj nowe kompetencje. Zapisz się na kurs.

Kielce, ul. Karczówkowska 10 (klub Mrówka)